«Кешене тәрбияләргә», «Йөрәгемне балаларга бирәм» балаларга тәрбия һәм өстәмә белем бирү өлкәсе хезмәткәрләренең һөнәри осталык конкурслары финалына чыгу

2021 елның 16 апреле, җомга

“Кешене тәрбияләргә” дигән класс җитәкчеләре арасында һөнәри осталык буенча республика конкурсының читтән торып уздырылган этабы нәтиҗәләре буенча Татарстан Республикасының 45 педагогы катнашты, Конкурсның алдагы этабында 10 иң яхшы сыйныф җитәкчесе чыкты, алар арасында Генерал-майор Хапаев Владимир Аверкий улы исемендэге Тэтеш кадет-интернат мэктэбе Загфаров Наиль Вилевич, 8 нче сыйныф тәрбиячесе катнашты!

“Кешене тәрбияләргә” педагог-оештыручылар арасында һөнәри осталык республика конкурсының читтән торып уздырылган этабы нәтиҗәләре буенча анда Татарстан Республикасының 34 педагогы катнашты, финалга 10 педагог узды, шул исәптән Ханжин П. С. исемендәге Тәтеш 1нче урта гомуми белем бирү мәктәбе педагог-оештыручы Лазарева Людмила Николаевна!

Февраль-мартта “Йөрәгемне балаларга бирәм” өстәмә белем бирү педагогларының һөнәри осталыгы республика конкурсының читтән торып уздырылган этабы булды.

Ике тур нәтиҗәләре буенча өстәмә белем бирү үзәге педагогы Осипова Анна Владимировна читтән торып “Туристко-краеведческая направленность” номинациясендә өчлеккә керде.

Безнең финалистларга Казанда май аенда узачак бәйгеләрнең көндезге этабында җиңүләр телибез!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: