«Россия патриотларын үстерәбез. Яшибез һәм хәтерлибез»

Тәтеш муниципаль районының гомуми белем бирү оешмалары арасында «Россия патриотларын үстерәбез. Яшибез һәм хәтерлибез» (2016-2020 еллар), 1941-1945 еллардагы Бөек Ватан сугышында совет халкының җиңүенә 75 ел тулуга багышланган Бөтенроссия конкурсының муниципаль этабына йомгак ясалды.

Оештыру комитеты карары нигезендә муниципаль этапның җиңүчесе һәм призеры дип түбәндәге мәктәпләр танылды:

1 урын – “Генерал - майор Хапаев В.А. исемендәге Тәтеш кадет-интернат мәктәбе” ДБГББУ (тәрбия эшләре буенча директор урынбасары Афанасьева Р.Г., педагог-оештыручы Хөснетдинова Н.В.);

2 урын - Тәтеш муниципаль районы Килдеш урта гомуми белем бирү учреждениесе (тәрбия эшләре буенча директор урынбасары Кириллова Т.Г., мәктәп музее җитәкчесе Кириллова Л.И.).

Бәйге эшләре алга таба катнашу өчен республика этабына җибәрелде.

Соңгы яңарту: 2019 елның 15 ноябре, 19:32

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: