Татарстан Росреестры Кадастр палатасы белән берлектә кайнар линия үткәрә

2019 елның 24 июне, дүшәмбе

25 июньдә 11:00дән 12:00 сәгатькә кадәр Татарстан Республикасы буенча Росреестр идарәсе «Росреестрның Федераль кадастр палатасы» ФДБУнең Татарстан Республикасы буенча филиалы белән берлектә хокукларны теркәү һәм кадастр исәбе мәсьәләләре буенча кайнар линия үткәрә.
Казан халкының сорауларына Татарстан росреестрыннан (843)255-25-71 телефоны буенча физик затларның күчемсез милеген дәүләт теркәве бүлеге башлыгы Энҗе Мөхәммәтгалиева, кадастр палатасыннан ЕГРН алып баруны тәэмин итү бүлеге җитәкчесе Анна Кайнова җавап бирәчәк.
Шулай ук бу көнне 8:00дән 12:00 сәгатькә кадәр республика районнарында «кайнар линия» эшләячәк. Татарстан Республикасы шәһәрләре һәм районнары халкы өчен телефоннар Идарәнең rosreestr.tatarstan.ru рәсми сайтында Гражданнар мөрәҗәгате – кайнар линияләр бүлегендә рнаштырылган.
Шалтыратыгыз һәм сораулар бирегез.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: