Тәтеш муниципаль районында күп балалы гаиләләр саны артты

2024 елның 23 апреле, сишәмбе

19 апрельдә Тәтеш муниципаль районы Башкарма комитетының ЗАГС бүлеге тарафыннан Тәтеш районы Алабердино авылыннан Рамил һәм Рамилә гаиләсендә туган бала тууы теркәлгән - кызлары Нәфисә туган-бу аларның гаиләсендә өченче бала, 14 апрельдә Казанда 22 сәгать 57 минутта туган бала.

Кечкенә Нәфисәнең әти-әнисен авырлыклар куркытмый-алар балаларны эшкә өйрәтәләр, аларга иң яхшы сыйфатлар, ә иң мөһиме-бер-берсенә кайгырту һәм хөрмәт тәрбиялиләр, бу күп балалы гаиләдә иң мөһиме. «Әлбәттә, гаиләдә өч бала мәшәкатьле, әмма без кызыбыз тууына шатбыз, балаларыбызның кирәкле әйберләре булсын өчен барысын да эшләячәкбез, әмма иң мөһиме - сәламәт булсын», - диде гаилә башлыгы Рамил.

Ата-аналарны кызлары тууы белән котлыйбыз, бу гаиләдә барлык балалар да сәламәт һәм бәхетле булып үссеннәр!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: