Тәтеш муниципаль районында ике күп балалы гаиләгә артты

2024 елның 7 мае, сишәмбе

Күпчелек гаиләләр өченче балага бармыйлар, ике бала җитәрлек дип уйлыйлар. "Социаль норма" үтәлгән, ял итәргә һәм биләүләргә һәм чүлмәкләргә кире кайтмаска мөмкин.

Май башында Тәтеш муниципаль районы Башкарма комитетының ЗАГС бүлеге тарафыннан тәтешлеләр гаиләсендә балаларының тууы теркәлде. Варвара белән Дарина, ике кызы туды – алар гаиләләрдә өченче балалар. Әти-әниләр өлкән балаларга - малайларга яхшы бүләк ясаганнар.

Зәңгәрсу күзле, зифа буйлы сабый, тешсез генә елмаеп, бер генә теләкне уятты - тизрәк аны үбәргә дә кулларына алырга. Өлкән абыйлары сеңелләрен кайгырта һәм иң яхшы тәрбия һәм мәхәббәт мәктәбен уза.

Әти-әниләребезне кызлары туу белән котлыйбыз, сәламәт һәм бәхетле булып үссеннәр!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: