Психологик ярдәм көне

2021 елның 5 феврале, җомга

12 февральдә Татарстан Республикасында Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Аппаратында (Казан шәһәре, Карл Маркс ур., 61 нче йорт) чираттагы психологик ярдәм көне узачак.

Әлеге чара кысаларында өлкәннәр һәм балалар конфиденциаль шартларда үзләрен борчыган темаларга, шул исәптән балалар-ата-аналар мөнәсәбәтләре, яшьтәшләре белән мөнәсәбәтләр, яшүсмерләр арасында конфликтлар һәм психологик планның башка «балалар» мәсьәләләре (проблемалары) буенча профессиональ психологлар белән аралаша, һөнәри консультация һәм киңәшләр ала алалар.

Гражданнарга консультация бирүне педагог-психологлар үткәрәчәк:

Татарстан Республикасы Яшьләр эшләре министрлыгының «Ориентир» Татарстан Республикасында психологик хезмәтләр эшчәнлеген координацияләү буенча ресурс үзәге;

Казан шәһәре муниципаль берәмлеге Башкарма комитетының балалар һәм яшьләр эшләре буенча комитетының «Ышаныч» балалар һәм яшьләргә социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге – Россия комитеты гаиләсен ныгыту программасы "балалар авыллары – SOS".

Чараның үзенчәлеген исәпкә алып, һәм анда катнашырга теләгән гражданнарга белгеч - психолог белән нәтиҗәле эшләү максатыннан алдан түбәндәге телефон буенча алдан язылырга кирәк: (843) 236-61-64.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: