Хокук бозуларны профилактикалау буенча иң яхшы отряд

2024 елның 22 мае, чәршәмбе

Форпостчылар республика конкурсы финалында!

Л.Г. Шәрәфиева җитәкчелегендәге «Советлар Союзы Герое Ханжин Павел Семенович исемендәге 1 нче Тәтеш урта гомуми белем бирү мәктәбе» МБМУнең «Форпост» мәктәп отряды әгъзалары «Мин законны хөрмәт итәм» мәгариф оешмаларының хокук бозуларын профилактикалау отрядлары арасында республика конкурсы финалында үз белемнәрен һәм осталыкларын күрсәттеләр!

Конкурс 20-22 майда «Дуслык» оешмасы базасында узды һәм «2014 - 2025 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы көрәш» дәүләт программасы кысаларында якты вакыйга булды.

Без яшь активистларыбыз белән горурланабыз һәм аларга булачак конкурсларда уңышлар һәм хокук бозуларны профилактикалау буенча мөһим миссиядә уңышлар телибез.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: