Яшьләр көне белән!

2024 елның 29 июне, шимбә

Тәтеш муниципаль районының кадерле егетләре һәм кызлары! Бүген сезнең һәрберегезгә багышланган искиткеч бәйрәм — Яшьләр көне! Яшьлек-тормышның искиткеч вакыты, аның чәчәк атуы, эзләнү вакыты һәм өмет вакыты. Безнең яшьләр данлы ватанпәрвәрлек һәм хезмәт традицияләренең лаеклы дәвамчылары. Авыр чорда сез читтә калмыйсыз, ә актив эш алып барасыз, гуманитар ярдәм җыюда, волонтерлар хәрәкәтендә катнашасыз, үзегезнең гаиләләрегезне хуплыйсыз, югары күтәрәсез Хәзер сез энтузиазм, оптимизм, амбиция һәм иҗади ниятләр белән тулы. Бу искиткеч сыйфатларны сакларга һәм гомер буе үзегез белән алып барырга тырышыгыз. Кадерле дуслар! Авырлыклардан курыкмагыз, бернинди киртәләр дә сезне туктатмасын, үз көчегезгә ышаныгыз һәм барысы да килеп чыгачак! Тормышыгызның бай һәм төрле булуын телим, анда һәрнәрсәгә — уку, ял итү һәм иҗтимагый эш, мәхәббәт һәм дуслык өчен урын табылсын!

Тәтеш муниципаль районы башлыгы                                                           Р.Х.Сафиуллов

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: