Физик-математик цикл укытучыларының зона методик семинары

2024 елның 18 октябре, җомга

2024 елның 17 октябрендә "Ханжина П.С. исемдәге Тәтеш 1 нче урта гомуми белем бирү мәктәбендэ" физика һәм информатика, математика  укытучыларының зона методик семинары булды.
Семинар эшендә Тәтеш муниципаль районыннан, Апас муниципаль районыннан, Буа муниципаль районыннан 35 укытучы катнашты.
Уку йорты холлында кунакларны ЮИД "Светофор" отряды, җитәкчесе Самойлова А. Н. "Засветись"акциясе белән каршы алдылар. Аннары ВР буенча директор урынбасары семинарда катнашучыларны мәктәп музееның «Йөрәктән һәм күңелдән иҗат итәбез» экспозициясе белән таныштырды.
Мәктәп укытучылары югары профессиональ һәм методик дәрәҗәдә ачык дәресләр, мастер-класслар үткәрделәр.
Түгәрәк өстәл барышында педагоглар физика-математика Үзәк сайлау комиссиясенең белем бирү программаларын үзләштерү процессында функциональ уку күнекмәләрен үстерү формалары, методлары һәм чаралары турында фикер алыштылар. 1 нче Тәтеш урта мәктәбе җитәкчесенә һәм коллективына рәхмәт белдерәбез, физика-математика циклы укытучыларының зона методик семинарын оештырган һәм үткәргән өчен.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: