Хөрмәтле авиация һәм һава оборонасы гаскәрләре хезмәткәрләре һәм ветераннары!

Сезне һөнәри бәйрәмегез белән чын күңелдән котлыйм!

Илебез гражданнарының тынычлыгы тыныч күк йөзе ни дәрәҗәдә ышанычлы саклануга бәйле. Һава һөҗүменә каршы оборона гаскәрләре һавада дошманга лаеклы каршылык күрсәтә, һәм нәкъ менә аларның тынгысыз хезмәте, уяулыгы һәм профессионализмы аркасында ил иминлеге тәэмин ителә.

Хәрби частьлар Бөек Ватан сугышы елларында һавадагы сугышлардан саклау буенча үзләренә йөкләнгән бурычларны лаеклы үтәделәр. Сугышчыларның хәзерге буыны җиңүчеләр буынының данлы традицияләрен лаеклы дәвам итә, үзенең хәрби бурычын намус белән үти.

Сезгә нык сәламәтлек, иминлек, аяз күк йөзе, Ватаныбыз хакына хәрби хезмәттә уңышлар телим!

Тәтеш муниципаль районы башлыгы                                                                        Р.Х. Сафиуллов

Соңгы яңарту: 2021 елның 9 апреле, 08:03

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: