Гаилә, мәхәббәт һәм тугрылык көнендә Тәтештә юбилярларны хөрмәтлиләр

2024 елның 8 июле, дүшәмбе

8 июльдә, Гаилә, мәхәббәт һәм тугрылык көнендә, Тәтеш муниципаль районы Башкарма комитетының ЗАГС бүлегендә гаилә тормышы юбилярларын хөрмәтләделәр. Аларның озын мәхәббәте һәм искиткеч язмышы мәңгегә гаилә легендасына әверелде, балалары, оныклары бар.

Бу көнне хәтердә матур, шатлыклы һәм авыр көннәр үтте. Ләкин иң мөһиме, шундый зур тормыш алып барганнан соң, ир белән хатын дәртле, шат күңелле, намуслы үткән тормыш юлы белән горурланган кешеләр булып калдылар. Балалар әти-әниләре белән горурлана, ә оныклар тату һәм хөрмәтле гаилә коруның яхшы үрнәген күрә. ЗАГС бүлеге башлыгы Л.М. Дианова район Башлыгы Рәмис Хатыйп улы Сафиуллов исеменнән истәлекле дата белән котлады, котлау адресы, истәлекле сувенир һәм бәйрәм символы - ромашкалар бәйләме тапшырды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: